Kategorie
Bez kategorii

Sterownik ogrzewania podłogowego OWD5 Piła

Innowacyjny, umożliwiający komunikację zdalną termostat OWD5 – opisanie wyrobu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w jednym urządzeniu zalety zaawansowanego termostatu programowalnego z funkcją bezprzewodowego sterowania przez internet.

Pozwala na regulowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym , kaloryferami zasilanymi na prąd, grzejnikami CO.

Ma działający na dotyk ekrano przekątnej dwa cale. Znaczącym walorem jest kolorowy, dotykowy wyświetlacz i zdalne regulowanie za pomocą tabletów. Ma możliwość programowania ciepła w okresie całej doby oraz 7 dniowym. Termostat uczy się czasie reakcji na zmianę temperatury podłogi i zna, kiedy trzeba włączyć lub wyłączyć ogrzewanie, aby osiągnąć zadaną temperaturę o oczekiwanej okresie w ciągu dnia. System programowania może wynosić do 6 trybów w ciągu dnia. Jest opcja przypisania do każdego trybu oddzielnej temperatury.

To, co najistotniejsze

  • wysoka precyzja ustawianej ciepłoty,
  • opcja adaptacyjna – uczy się czasie reakcji układu grzania i miejsca – dla tego wie kiedy należy uprzednio załączyć układ grzewczy aby uzyskać zadaną ciepłotę o konkretnej porze,
  • bezprzewodowe sterowanie przez tablet – bezprzewodowa lustracja i możliwość wahnięć ciepłoty niezależnie gdzie od pozycji gdzie jesteś – wystarczy pobrać apkę na telefon – możesz nawigować choćby paroma termoregulatorami z jednej aplikacji.
  • pełna obsługa w języku polskim,

Termostat przesyłany jest z detektorem temperatury powietrza oraz działającym na kablu detektorem podłogi.

Segmentowa pokrywa umożliwia montaż w obramowaniach innych producentów np w celu integracji z włącznikami oświetlenia.