Kategorie
Bez kategorii

Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza na prąd marki Elektra w komplecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzewczej MD160 z programatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem oraz akcesoriami montażowymi. Jest to oferta dla użytkowników, którzy oczekują możliwości zdalnej kontroli i regulacji układu grzewczego. Rozwiązanie sprawdzi się w momencie, kiedy powracamy do mieszkania o różnych godzinach i chcemy sobie niezależnie od nastawy regulatora tygodniowego zapewnić komfortową temperaturę. Komplet wskazany jest także optymalnym wyborem do ogrzewania pomieszczeń domów letniskowych, w których dzięki bezprzewodowemu programowaniu można włączyć grzanie przed przyjazdem.

To co najważniejsze:

– samoklejąca siatka – ułatwia rozkładanie i zapobiega przed przemieszczaniem się maty przy aplikacji kleju,

– 3,9mm wysokości – można ją umieścić w kleju wprost pod płytkami bez podnoszenia poziomu podłogi,

– moc 160W/m2 – duża moc powoduje, że jest przeznaczona do ogrzewania głównego, oraz do okresowego zapewniając skuteczne podgrzewanie podłogi.

– sensoryczny ekran z intuicyjnym menu to prostota włączania oraz obsługi,

– moduł WiFi – pozwala bezprzewodowo obsługiwać i prościej nastwić programator tygodniowy – bezprzewodowe sterowanie można przeprowadzić przez wybrane łącze internetowe (także internet komórkowy).

Mata grzewcza dostarczana jest w nawoju o szerokości 0,5m, a jej samoprzylepny grunt można ciąc by dopasować do wybranego układu posadzki. Dokładne informacje odnoszące się do montowania maty i regulatora wystarczy odszukać w instrukcji dołączonej wraz z kompletem.

Zawartość kompletu:

– mata grzejna Elektra z typu MD160 – jednostronnie zasilana.

– czujnik z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury pomieszczenia i regulatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy sensor temperatury podłogi,

– rury peszlowe do połączenia maty z regulatorem oraz puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzewcza (wyprodukowana w Polsce): 20 lat,

– regulator temperatury (wyprodukowany w Danii): 2 lata.