Kategorie
Dom i ogród

Nagrzewnica wodna powietrza w pakiecie Leo Quattro 180

Wodna nagrzewnica pomieszczeń w zestawie z termostatem przeznaczone są do utrzymywania zadanej temperatury w pomieszczeniach takich jak: magazyn, warsztaty, sklepy.
Efektywność takiego ogrzewania jest zależna od temperatury zasilania na dopływie, warunków w ogrzewanym budynku i od prędkości obrotowej wentylatora. Układ CO musi zagwarantować także odpowiednią ilość gorącej wody w ilości np. 1000 l/h.

Najlepszym rozwiązaniem jest nagrzewnica w zestawie Leo Due 40.

Ten Pakiet będzie optymalne dla każdego kto chce kupić kompletny system. Najważniejsza sprawa to ta że ten system zawiera wszystkie najważniejsze detale potrzebne do instalacji. Otrzymujesz nagrzewnica Leo 1 2 lub 4, elektronicznytermostat z sterowaniem prędkości obrotowej, dedykowane elastyczne przewody przyłączeniowe a także rozdzielacz sygnału sterującego. Całość daje pewność uniknięcia problemu pod czas uruchomienia. Ponad to jest także możliwość dalszej rozbudowy w ramach systemu.
Kluczową kwestią jest poprawny dobór zestawów w taki sposób aby zagwarantować właściwą moc nagrzewnicy do kubatury pomieszczenia. W tym celu trzeba uwzględnić zapotrzebowanie na ciepło, temperaturę wody zasilającej. Dokładny opis sposobu znajdziesz w opracowaniu jaka nagrzewnica powietrza. Zestawy w zestawachLeo Uno kupisz w najlepszych sklepach internetowych oraz klasycznych nie tylko w Poznaniu.